Ułatwienia dostępu

Formularz zapytania o usługę przewodnicką

Formularz zapytania o usługę przewodnicką

Formularz zapytania o usługę przewodnicką

Formularz zapytania o usługę przewodnicką
Dane tu zgromadzone są korespondencją w celu ewentualnego skorzystania z usługi przewodnickiej. Zachowujemy je wyłącznie na użytek realizacji usług przewodnickich. Dane są od razu wysyłane na wskazany e-mail i na mój e-mail kontaktowy w identycznych kopiach.
Postaraj się określić w miarę dokładnie na kiedy potrzebujesz przewodnika.
Określ wiek grupy
Liczba uczestników
Rodzaj wycieczki (możliwy wybór kilku opcji)
Należy wybrać rodzaj wycieczki i w następnym punkcie doprecyzować co jest w planie wycieczki – jaka trasę, obiekty do zwiedzania , etc. Jeśli nie ma planu wycieczki to proszę napisać “Brak planu wycieczki”.
Tu w komentarzu możesz doprecyzować co jest w planie wycieczki. Jeśli nie ma planu wycieczki to proszę również napisać to w komentarzu – zaproponujemy atrakcje i dopasujemy je do preferencji grupy. Możemy też przesłać proponowane plany wycieczek (plany wycieczek w ramach korzystania z naszych usług przewodnickich są darmowe, poza naszymi usługami są płatne. Szczegóły do ustalenia indywidualnie w zależności od czasu przygotowania takich planów i ich szczegółowości.)
Jeśli pytający zna grupę, bądź nie jest to pierwsza wycieczka tej grupy w góry, to prosimy o wpisanie tego. Ważne informacje to np. w przypadku wycieczki górskiej informacje o kondycji grupy, czy chodzą po górach, czy jest to wycieczka firmowa, jakie są preferencje grupy, itp. Jeśli w grupie są osoby z niepełnosprawnościami to prosimy o informację rodzaju niepełnosprawności, dzięki temu dopasujemy plan wycieczki specjalnie pod preferencje grupy. W przypadku wycieczek objazdowych i braku planu wycieczki prosimy o informację jakie są zainteresowania grupy – przygotujemy proponowany plan wycieczki zgodnie z preferencjami grupy (np. grupa historyków, informatyków, zespół taneczny, osoby zainteresowane folklorem, itp).
Język prowadzenia wycieczki (opcjonalnie)
Imię i nazwisko / Nazwa organizacji
Imię i nazwisko / Nazwa organizacji
Imię i nazwisko
Nazwa organizacji
Formularz zapytania o usługę przewodnicką – zgoda na przetwarzanie danych osobowych (RODO)
Dane tu zgromadzone są korespondencją w celu ewentualnego skorzystania z usługi przewodnickiej. Zachowujemy je wyłącznie na użytek realizacji usług przewodnickich. Dane są od razu wysyłane na wskazany e-mail i na nasz e-mail kontaktowy w identycznych kopiach.
error: Content is protected !!