Ułatwienia dostępu

Darmowe spacery po Krościenku nad Dunajcem

Krościenko nad Dunajcem spacery

  • Kiedy? Ferie zimowe i wakacje
  • Obowiązkowa rezerwacja miejsca (limit osób w grupie: 25)
  • Dla kogo? Dla turystów indywidualnych w każdym wieku (nie oprowadzamy w ramach darmowych spacerów grup)
  • Gdzie zbiórka? przed starym kościołem (kościół pw. Wszystkich Świętych)
  • O której? środy o godz. 11:00 (ferie zimowe 2023)
  • Organizatorzy: Koło Przewodników Beskidzkich PTTK w Krościenku nad Dunajcem, Jakub Wolski Przewodnik Pieniński

Jak wygląda taki spacer? | Krościenko spacery

O umówionej godzinie spotykamy się przed starym kościołem Wszystkich Świętych. (Czekamy do 15 minut, jeśli ktoś miałby się spóźnić prosimy o telefon na numer 792544791). W planie jest około 1,5 – 2 godzinny spacer lub krótka wycieczka górska po Krościenku nad Dunajcem. Prosimy o ubiór dopasowany do warunków pogodowych.

Szczegóły co do tras będą pojawiać się zawsze na plakatach, na około tydzień przed planowaną wycieczką. W przypadku złej pogody wycieczka odbędzie się, ale trasa górska zostanie zamieniona na bezpieczną alternatywę.

Ewentualne koszty jakie mogą się pojawić podczas takiej wycieczki to bilety wstępu, które każdy z uczestników opłaca we własnym zakresie. Organizator darmowych spacerów nie zapewnia ubezpieczenia na czas wycieczek, uczestnicy, jeśli chcą być ubezpieczeni to już we własnym zakresie. Jednocześnie informujemy, że członkowie PTTK są objęci rocznym ubezpieczeniem, jeśli mają opłaconą aktualną składkę.

Formularz zgłoszeniowy

Dane tu zgromadzone są korespondencją w celu ewentualnego skorzystania z darmowych spacerów lub wycieczek z przewodnikiem. Zachowujemy je wyłącznie na użytek rezerwacji miejsca na spacerze/wycieczce i identyfikacji tej rezerwacji na zbiórce. Dane są od razu wysyłane na wskazany e-mail i na nasz e-mail kontaktowy w identycznych kopiach. Polityka prywatności

Rezygnacja z rezerwacji

Różnie bywa w życiu, dlatego, jeśli ktoś zarezerwował miejsce na wycieczce, ale z jakiś przyczyn nie może przyjść to prosimy o informację na e-mail spacerypokroscienku@gmail.com. Dzięki temu być może ktoś inny skorzysta z wycieczki.

Najbliższe spacery Krościenko

18 stycznia 2023 (środa) godz. 11:00

Plakat promujący darmowe spacery Krościenko nad Dunajcem

error: Content is protected !!